Aby sa zachovala bezpečnosť Slovenska

Tesne po zvolení za predsedu Výboru pre obranu a bezpečnosť som poskytol rozhovor mesačníku Parlamentný kuriér. Ak má niekto záujem, môže si ho prečítať na nasledujúcej webovej stránke.

http://www.parlamentnykurier.sk/kur252a253-16/34.pdf

 1. Miro 7. júna 2016 / 19:08

  „Kde má bývať predseda vlády Slovenskej republiky? V drevenici, či na salaši?“

  Zeby tam, kde to nesmrdi (pouzil som velmi slusny vyraz) podvodom?

 2. Milan 9. júna 2016 / 12:49

  Pán Hrnko, štát môže byť bezpečný vtedy, keď jeho hospodárstvo je zdravé so zdravými finančnými tokmi, keď štát od všetkých podnikateľov dostáva dane a odvody a tiež podnikatelia majú bezpečné podnikateľské prostredie – čo zahŕňa aj to, že na trhu nepôsobia parazitické firmy – že tok peňazí neviazne na rôznych neplatičoch.
  Musím Vás upozorniť, že štát si desaťročia nevšíma chronických neplatičov – zvlášť sro -čky, ktoré roky! kľudne štátu neplatia sociálne a zdravotné odvody – by ste sa až čudovali, že Sociálna poisťovňa vyrubí pokutu 2,- Eur za oneskorené zaplatenie! odvodu, ale nezaplatenie = desaťtisíca a státisíce narastajúce dlhy na sociálnom od neplatičov si vôbec nevšímajú.
  Ak chce štát mať zdravé hospodárstvo a tak byť ekonomicky silný musí firmy – hlavne sro a a.s. ktoré max. 10 mesiacov dlžia na sociálnych odvodov podať do konkurzu ale nie – necháva ich, aby si na podnikateľskom trhu bašovali.
  Najzákladnejšia úloha štátu čistiť podnikateľské prostredia a udržiavať ho zdravé – podobne ako dravec v lese čistí vysokú zver a tak ju udržuje zdravú. Neviem prečo Sociálna a Zdravotná poisťovňa sú také neschopné – pasívne organizácie.
  Správajú sa voči podnikateľom neférovo – nepodávajú firmy do konkurzu , ale sledujú drobných podnikateľov či to neurobia za nich – hneď ked niekto zaplatí súdu kauciu 1650 Eur za poslanie neplatiča do konkurzu, okamžite sa prihlasujú ako účastníci, hoci podnikatelia to skôr očakávajú od nich. Tým že to nerobia, štát neuveriteľne je poškodený – pretože takéto firmy v dlžobách sa následne predávajú – pozrite si napríklad históriu firmy Das Pro Bernolákovo, ako tá dokázala rokmi generovať dlhy na poistnom – aby som bol aj trochu konkrétnejší…ja neviem, ako môžu byť na Sociálnej poisťovni takí laxní a či naivní…..

 3. jano 12. júna 2016 / 7:32

  Miro.Ty papagáj MatovičovskoSulíkovskoKollárovskej bandy.Počúvaj exot.R.Fico môže bývať kde chce ked to vie zdokladovať.Už pred rokmi protivládnemu SME ukázal nájomnú zmluvu a dokonca plat ženy.Jeho žena zarába oveľa viac ako on.Nevymýšľam si,ale ja som v tom komplexe Bonaparte pracoval a vôbec niesu tie byty také megalomanské ako popisujú rôzne plátky.Mohol by som písať detail za detailom ale papagájom ako Ty to nemá význam.

 4. Miro 22. júna 2016 / 12:08

  Jano,
  ty hlupy Jano, takto ti zlodeji „zdokladuju“ rozkradnutie celeho Slovenska!!!
  Tu nejde o „megalomanske byty“, ale o to, ze sme sa niekomu poskladali na vratku DPH, ak si o tom uz niekedy pocul, ty komunisticko-ludacky chmulo z dielne SMERu!

 5. Miro 22. júna 2016 / 12:14

  Jano,
  mozes to doplnit o „detaily“, ty papagaj.

  „15. marec 2016. Týždenník Trend a denník N informovali o podozrivých vratkách DPH, ktoré štát vyplatil firme BL – 202 vplyvného podnikateľa Ladislava Bašternáka. Firma vznikla vo februári 2012 a už o mesiac žiadala od štátu vratku DPH vo výške dva milióny eur.“

 6. Milan2 3. júla 2016 / 20:08

  Pán Hrnko, v poslednej dobe som si všimol v Bratislave zvýšené množstvo mladých mužov čiernej pleti – vidno ich vchádzať ako do budov s hracími automatmi,ale nie ako gembleri, ale ako domáci, či sa potulujú okolo internátov, kde oslovujú študentky -v snahe pocvičiť si angličtinu tieto s nimi dlho diskutujú, so študentami ich ale diskutovať nevidno…Pointa tejto informácie je ale to, že títo exotickí muži majú všetci bradu – čo doteraz u mužov z pochádzajúcich z Afriky bolo veľmi, veľmi zriedkavé.
  Možno je to len náhody, že povstalci v Sýrií a Iraku majú podľa snímok zo správ TV tiež brady….
  Verím ale, že naša spravodajská služba to snáď má pod kontrolou. Keby som ale chcel na Slovensku vytvoriť základne pre infiltráciu, robil by som to úplne rovnako.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *